DK-2622-02
ASSMANN WSW Components
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup DK-2622-02 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup DK-2622-02 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | DK-2622-02 |
|---|---|
| Producent | ASSMANN WSW Components |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 2M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $5.304 | $4.822 | $4.701 | $4.34 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $4.099 | $3.737 | $3.496 | $3.207 | ||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | DK-2622-02 |
|---|---|
| Producent | ASSMANN WSW Components |
| Opis | CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 2M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 11314 pcs |
| Arkusz danych | DK-2622-xxFiber Optic Catalog |
| Zdjęcie produktu | DK-2622-02.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | Digitus® |
| Return Loss | - |
| oceny | - |
| Inne nazwy | AE10440 DK262202 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Długość - Ogólnie | 6.6' (2.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | - |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 6.6' (2.0m) |
| Color - Złącza | White |
| Kolor - Kabel | Orange |
| Typ kabla | Buffered Fiber |
| Średnica kabla | 0.12" (3.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC Duplex |
| 1-ty Connector | SC Duplex |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii ASSMANN WSW Components. W magazynie dostępne są kawałki 11314 ASSMANN WSW Components DK-2622-02. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
DK-2611-10 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 10M - W magazynie:
6363
- Część#:
DK-2612-05 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 5M - W magazynie:
7868
- Część#:
DK-2631-03 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 3M - W magazynie:
7451
- Część#:
DK-2631-07 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 7M - W magazynie:
7686
- Część#:
DK-2631-02 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 2M - W magazynie:
8478
- Część#:
DK-2612-03 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M - W magazynie:
7784
- Część#:
DK-2631-10 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 10M - W magazynie:
5519
- Część#:
DK-2611-05 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M - W magazynie:
8844
- Część#:
DK-2622-03 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 3M - W magazynie:
9411
- Część#:
DK-2622-10 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 10M - W magazynie:
5919
- Część#:
DK-2622-07 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 7M - W magazynie:
8431
- Część#:
DK-2622-01 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 1M - W magazynie:
11878
- Część#:
DK-2612-10 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 10M - W magazynie:
6115
- Część#:
DK-2631-01 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 1M - W magazynie:
7324
- Część#:
DK-2611-07 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 7M - W magazynie:
6584
- Część#:
DK-2612-07 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M - W magazynie:
8398
- Część#:
DK-2631-05 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 5M - W magazynie:
6134
- Część#:
DK-2622-05 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 5M - W magazynie:
8212
- Część#:
DK-2612-02 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 2M - W magazynie:
11513
- Część#:
DK-2612-01 - Producenci:
ASSMANN WSW Components - Opis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M - W magazynie:
10357
