5492191-3
AMP Connectors / TE Connectivity
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492191-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 5492191-3 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 5492191-3 |
|---|---|
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors |
| Opis | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $12.078 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 5492191-3 |
|---|---|
| Producent | TE Connectivity AMP Connectors |
| Opis | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 2958 pcs |
| Arkusz danych | 5492191 |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Simplex |
| Seria | - |
| Return Loss | - |
| oceny | OFNR |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta | 5492191-3 |
| Długość - Ogólnie | - |
| Jacket (izolacji) Materiał | 0.50dB |
| Insertion Loss | Blue, Green |
| Płeć | Buffered Fiber |
| Rodzaj Fiber | 0.12" (3.0mm) |
| cechy | Riser |
| Rozszerzony opis | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/UPC 9.8' (3.0m) |
| Opis | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Contact Termination | 65dB |
| Color - Złącza | Yellow |
| Kolor - Kabel | - |
| kanały | SC/UPC |
| Promień gięcia | 9.8' (3.0m) |
| 2-ty Connector | SC/APC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii TE Connectivity AMP Connectors. W magazynie dostępne są kawałki 2958 TE Connectivity AMP Connectors 5492191-3. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
5492123-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - W magazynie:
17808
- Część#:
5492191-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
2420
- Część#:
5492221-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - W magazynie:
4946
- Część#:
5492231-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
5537
- Część#:
5492170-3 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 3M - W magazynie:
7896
- Część#:
5492187-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - W magazynie:
2587
- Część#:
5492123-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - W magazynie:
28494
- Część#:
5492191-6 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
2288
- Część#:
5492123-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - W magazynie:
29322
- Część#:
5492187-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - W magazynie:
2277
- Część#:
5492191-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
2766
- Część#:
5492170-1 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 1M - W magazynie:
8932
- Część#:
5492187-5 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - W magazynie:
2825
- Część#:
5492231-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - W magazynie:
4257
- Część#:
5492191-7 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
2914
- Część#:
5492193-3 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - W magazynie:
4845
- Część#:
5492221-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - W magazynie:
5658
- Część#:
5492221-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - W magazynie:
4628
- Część#:
5492170-2 - Producenci:
TE Connectivity AMP Connectors - Opis:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 2M - W magazynie:
11047
- Część#:
5492191-4 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - W magazynie:
3057

