LT1032CSW#PBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LT1032CSW#PBF z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup LT1032CSW#PBF z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Producent | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Opis | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.673 | $1.111 | $0.936 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | LT1032CSW#PBF |
|---|---|
| Producent | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Opis | IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 39042 pcs |
| Arkusz danych | LT1032 |
| Zdjęcie produktu | LT1032CSW#PBF.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - Dostawa | 5 V ~ 15 V |
| Rodzaj | Driver |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 16-SOIC |
| Seria | - |
| Protokół | RS232, RS423 |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Inne nazwy | LT1032CSWPBF |
| temperatura robocza | 0°C ~ 70°C |
| Liczba kierowców / odbiorników | 4/0 |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Dupleks | - |
| szczegółowy opis | 4/0 Driver RS232, RS423 16-SOIC |
| Szybkość przesyłania danych | - |
| Podstawowy numer części | LT1032 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii ADI (Analog Devices, Inc.). W magazynie dostępne są kawałki 39042 ADI (Analog Devices, Inc.) LT1032CSW#PBF. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
LT1031DMH#PBF - Producenci:
Linear Technology - Opis:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - W magazynie:
5295
- Część#:
LT1034BCZ-1.2#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - W magazynie:
35500
- Część#:
LT1032CN#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - W magazynie:
36990
- Część#:
LT1032IN#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - W magazynie:
26961
- Część#:
LT1034BIZ-1.2#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - W magazynie:
18921
- Część#:
LT1034BCZ-1.2#TRPBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VREF SHUNT 1.225V/7V TO92-3 - W magazynie:
35013
- Część#:
LT1031BCH - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - W magazynie:
3990
- Część#:
LT1032ISW#TRPBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - W magazynie:
31955
- Część#:
LT1031CCH#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VREF SERIES/SHUNT 10V TO39 - W magazynie:
4795
- Część#:
LT1034BCZ-2.5#TRPBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VREF SHUNT 2.5V/7V TO92-3 - W magazynie:
29250
- Część#:
LT1030CN#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - W magazynie:
4300
- Część#:
LT1033CT#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC REG LINEAR NEG ADJ 3A TO220-3 - W magazynie:
28595
- Część#:
LT1032CSW#TRPBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - W magazynie:
31590
- Część#:
LT1030CS#TRPBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRVR LOWPWR QUAD 14-SOIC - W magazynie:
5128
- Część#:
LT1030CN - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRIVER LOWPWR QUAD 14DIP - W magazynie:
48598
- Część#:
LT1030CS#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRVR LOWPWR QUAD 14-SOIC - W magazynie:
5739
- Część#:
LT1034BCZ-2.5#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VREF SHUNT 2.5V/7V TO92-3 - W magazynie:
36624
- Część#:
LT1032ISW#PBF - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC LINE DRIVR LOWPWR QUAD 16SOIC - W magazynie:
29740
