AD829SQ
ADI (Analog Devices, Inc.)
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup AD829SQ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup AD829SQ z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | AD829SQ |
|---|---|
| Producent | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Opis | IC VIDEO OPAMP HS LN 8-CDIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 48 pcs | 144 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.658 | $9.389 | $8.395 | |||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | AD829SQ |
|---|---|
| Producent | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Opis | IC VIDEO OPAMP HS LN 8-CDIP |
| Stan ołowiu / status RoHS | Zawiera ołów / RoHS niezgodny |
| dostępna ilość | 3907 pcs |
| Arkusz danych | AD829 |
| Zdjęcie produktu | AD829SQ.jpg |
| Kategoria | Układy scalone |
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±) | ±4.5 V ~ 18 V |
| Dostawca urządzeń Pakiet | 8-CERDIP |
| Szybkość narastania | 230 V/µs |
| Seria | - |
| Opakowania | Tube |
| Package / Case | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia | - |
| Liczba obwodów | 1 |
| Rodzaj mocowania | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| szczegółowy opis | Video Amp, 1 Voltage Feedback 8-CERDIP |
| Obecny - Dostawa | 5.3mA |
| Obecny - Wyjście / Channel | 32mA |
| Podstawowy numer części | AD829 |
| Aplikacje | Voltage Feedback |
| 3dB Pasmo | 120MHz |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii ADI (Analog Devices, Inc.). W magazynie dostępne są kawałki 3907 ADI (Analog Devices, Inc.) AD829SQ. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
AD829SQ/883B - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 8CERDIP - W magazynie:
3187
- Część#:
AD8300ARZ-REEL - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC DAC 12BIT SERIAL 8SOIC - W magazynie:
12232
- Część#:
AD829JRZ - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - W magazynie:
24136
- Część#:
AD829JR-REEL7 - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - W magazynie:
4092
- Część#:
AD829ARZ-REEL7 - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 8-SOIC - W magazynie:
25855
- Część#:
AD8302ARU - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC RF DETECT 2.7GHZ 14TSSOP - W magazynie:
4120
- Część#:
AD8300AR - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC DAC 12BIT 3V SRL-IN 8-SOIC - W magazynie:
4245
- Część#:
AD829JN - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-DIP - W magazynie:
6004
- Część#:
AD829JRZ-REEL7 - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - W magazynie:
21837
- Część#:
AD8300ARZ - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC DAC 12BIT 3V SRL-IN 8-SOIC - W magazynie:
8608
- Część#:
AD8302ARU-REEL7 - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC RF DETECT 2.7GHZ 14TSSOP - W magazynie:
4434
- Część#:
AD8300ANZ - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC DAC 12BIT SERIAL 8DIP - W magazynie:
7580
- Część#:
AD829SE/883B - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 20CLCC - W magazynie:
641
- Część#:
AD829JR-REEL - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP HS LN 8-SOIC - W magazynie:
4295
- Część#:
AD8302ARUZ - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC RF DETECT 2.7GHZ 14TSSOP - W magazynie:
5168
- Część#:
AD829JRZ-REEL - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - W magazynie:
22309
- Część#:
AD8302-EVALZ - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
EVALUATION BOARD FOR AD8302 - W magazynie:
385
- Część#:
AD8300AN - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC DAC 12-BIT SERIAL 8-DIP - W magazynie:
5375
- Część#:
AD829JNZ - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-DIP - W magazynie:
13260
- Część#:
AD829JR - Producenci:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Opis:
IC VIDEO OPAMP LN HS 8-SOIC - W magazynie:
4328
