VOL-V6L/R10
3M
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup VOL-V6L/R10 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup VOL-V6L/R10 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | VOL-V6L/R10 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | VOL-V6L/R10 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 4945 pcs |
| Zdjęcie produktu | VOL-V6L/R10.jpg |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Multimode, Duplex |
| Seria | Volition™ |
| Return Loss | 29.2dB |
| oceny | OFNR, LSZH |
| Inne nazwy | 00051138710002 05113871000 80611313968 |
| temperatura robocza | - |
| Długość - Ogólnie | 32.8' (10.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.21dB |
| Rodzaj Fiber | 62.5/125 |
| cechy | Low Smoke, Riser |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic VF-45 To VF-45 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Złącza | Black |
| Kolor - Kabel | Beige |
| Typ kabla | Twin Zip |
| Średnica kabla | - |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | VF-45 |
| 1-ty Connector | VF-45 |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii 3M. W magazynie dostępne są kawałki 4945 3M VOL-V6L/R10. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
VOL-V5L/R8 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 50MM L - W magazynie:
5551
- Część#:
VOL-V9L/R30 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 9UM SM - W magazynie:
4388
- Część#:
VOL-V5L/R3 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 50MM L - W magazynie:
5325
- Część#:
VOL-V5L/R2 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 50MM L - W magazynie:
4342
- Część#:
VOL-V6L/R15 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M - W magazynie:
4853
- Część#:
VOL-OCK6-U-Y - Producenci:
3M - Opis:
RJ45 K6 JACK CAT 6 UTP YELLOW - W magazynie:
4106
- Część#:
VOL-V5L/R5 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 50MM L - W magazynie:
4370
- Część#:
VOL-V9L/R5 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 9UM SM - W magazynie:
4196
- Część#:
VOL-V9L/R3 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 9UM SM - W magazynie:
5998
- Część#:
VOL-V6L/R3 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M - W magazynie:
4437
- Część#:
VOL-V6L/R5 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M - W magazynie:
4585
- Część#:
VOL-V5L/R30 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 50MM L - W magazynie:
5011
- Część#:
VOL-V9L/R2 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 9UM SM - W magazynie:
4615
- Część#:
VOL-V6L/R1 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M - W magazynie:
5015
- Część#:
VOL-V6L/R8 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M - W magazynie:
5552
- Część#:
VOL-V5L/R15 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 50MM L - W magazynie:
4602
- Część#:
VOL-V9L/R15 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 9UM LS - W magazynie:
5151
- Część#:
VOL-V5L/R1 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 50MM L - W magazynie:
5579
- Część#:
VOL-OCK6-U-W8 - Producenci:
3M - Opis:
RJ45 CAT.6 UTP JACK WTE - W magazynie:
2287
- Część#:
VOL-V6L/R2 - Producenci:
3M - Opis:
PATCH CORD VF-45 TO VF-45 62.5 M - W magazynie:
5817
