ECAM-FD-A-N-C-0200
3M
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ECAM-FD-A-N-C-0200 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ECAM-FD-A-N-C-0200 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | ECAM-FD-A-N-C-0200 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | ECAM DROP SCAPC ONE END 200' |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $58.346 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | ECAM-FD-A-N-C-0200 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | ECAM DROP SCAPC ONE END 200' |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 574 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Simplex |
| Seria | ECAM |
| Return Loss | 60dB |
| oceny | - |
| Inne nazwy | 00051115261374 05111526137 7010397611 80611326952 |
| temperatura robocza | - |
| Długość - Ogólnie | 200.0' (61.0m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.40dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC/APC To Cable 200.0' (61.0m) |
| Color - Złącza | Green |
| Kolor - Kabel | Black |
| Typ kabla | Ribbon Fiber |
| Średnica kabla | 1.26" (32.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | Cable |
| 1-ty Connector | SC/APC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii 3M. W magazynie dostępne są kawałki 574 3M ECAM-FD-A-N-C-0200. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0450 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - W magazynie:
392
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0700 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 700' - W magazynie:
229
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0800 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 800' - W magazynie:
275
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0050 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 50' - W magazynie:
1119
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0500 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - W magazynie:
344
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-2000 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 2000' - W magazynie:
119
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0750 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 750' - W magazynie:
273
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0400 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 400' - W magazynie:
426
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0350 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 350' - W magazynie:
442
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0300 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 300' - W magazynie:
485
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0600 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - W magazynie:
325
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0600 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - W magazynie:
377
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0100 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 100' - W magazynie:
730
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-1000 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1000' - W magazynie:
237
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0500 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - W magazynie:
313
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-1500 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 1500' - W magazynie:
136
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0450 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - W magazynie:
388
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0750 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 750' - W magazynie:
286
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0250 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 250' - W magazynie:
528
- Część#:
ECAM-FD-A-N-C-0150 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 150' - W magazynie:
702

