ECAM-FD-A-F-F-0500-A
3M
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ECAM-FD-A-F-F-0500-A z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup ECAM-FD-A-F-F-0500-A z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | ECAM-FD-A-F-F-0500-A |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | FDDROP SCA BOTH ENDS 500' TONABL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $143.164 | |||||
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
Product parameter
| Part Number | ECAM-FD-A-F-F-0500-A |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | FDDROP SCA BOTH ENDS 500' TONABL |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 261 pcs |
| Kategoria | Zespoły kablowe |
| Rodzaj | Singlemode, Simplex |
| Seria | ECAM |
| Return Loss | 60dB |
| oceny | OFNR |
| Inne nazwy | 00051115542930 05111554293 7010397792 80611381296 |
| temperatura robocza | - |
| Długość - Ogólnie | 500.0' (152.4m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Jacket (izolacji) Materiał | - |
| Insertion Loss | 0.40dB |
| Rodzaj Fiber | - |
| cechy | - |
| szczegółowy opis | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/APC 500.0' (152.4m) |
| Color - Złącza | Green |
| Kolor - Kabel | Black |
| Typ kabla | Ribbon Fiber |
| Średnica kabla | 1.26" (32.0mm) |
| Promień gięcia | - |
| 2-ty Connector | SC/APC |
| 1-ty Connector | SC/APC |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii 3M. W magazynie dostępne są kawałki 261 3M ECAM-FD-A-F-F-0500-A. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0450-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 450' TONABL - W magazynie:
284
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0350-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 350' TONABL - W magazynie:
324
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0250 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 250' - W magazynie:
528
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0350 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 350' - W magazynie:
459
- Część#:
ECAM-FD-A-F-D-2500-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 2.5K' DIELE - W magazynie:
63
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0200 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 200' - W magazynie:
623
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0600-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 600' TONABL - W magazynie:
237
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0100 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 100' - W magazynie:
870
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0300-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 300' TONABL - W magazynie:
376
- Część#:
ECAM-FD-A-F-D-1000-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 1K' DIELECT - W magazynie:
143
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0300 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 300' - W magazynie:
583
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0500 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - W magazynie:
344
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0150-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 150' TONABL - W magazynie:
574
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0200-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 200' TONABL - W magazynie:
440
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0250-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 250' TONABL - W magazynie:
369
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0450 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - W magazynie:
392
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0150 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 150' - W magazynie:
804
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0100-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 100' TONABL - W magazynie:
537
- Część#:
ECAM-FD-A-N-A-0600 - Producenci:
3M - Opis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - W magazynie:
377
- Część#:
ECAM-FD-A-F-F-0400-A - Producenci:
3M - Opis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 400' TONABL - W magazynie:
318

