3-6-1245
3M
Obrazy są tylko w celach informacyjnych.
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-6-1245 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się w specyfikacji produktu.
Kup 3-6-1245 z zaufaniem od Components-Store.com, 1-letnia gwarancja
Poprosić o wycenę
| Part Number | 3-6-1245 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | TAPE COPPER FOIL 76.2MMX5.5M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| Cena Referencyjna (w dolarach amerykańskich) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $33.054 | $31.108 | $30.136 | $28.191 | $26.636 | |
- Parametr produktu
- Produkty powiązane
- Powiązane wiadomości
- Arkusz danych
Product parameter
| Part Number | 3-6-1245 |
|---|---|
| Producent | 3M |
| Opis | TAPE COPPER FOIL 76.2MMX5.5M |
| Stan ołowiu / status RoHS | Bezołowiowa / zgodna z RoHS |
| dostępna ilość | 1124 pcs |
| Arkusz danych | Insulation for Transformer Appl Guide1245 Tape Datasheet |
| Zdjęcie produktu | 3-6-1245.jpg |
| Kategoria | RF / IF i RFID |
| Szerokość | 3.000" (76.20mm) |
| Rodzaj | Shielding Tape |
| Grubość - Ogólnie | 0.004" (0.10mm) |
| Kształt | - |
| Seria | 1245 |
| Inne nazwy | 361245 3M9907 |
| temperatura robocza | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiał | Embossed Copper Foil |
| Długość | 18.000' (5.50m) |
| Status bezołowiowy / status RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Spoiwo | Non-Conductive, Single Sided |
Components-Store.com to niezawodny dystrybutor komponentów elektronicznych. Specjalizujemy się we wszystkich elementach elektronicznych serii 3M. W magazynie dostępne są kawałki 1124 3M 3-6-1245. Poproś o wycenę u dystrybutora komponentów elektronicznych na Components-Store.com, nasz zespół sprzedaży skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Produkty powiązane
- Część#:
3-6-10-SJ4570 - Producenci:
3M - Opis:
LP RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCT 10PK - W magazynie:
2178
- Część#:
3-601966-1 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
POSITIONER DANIELS # K776 - W magazynie:
731
- Część#:
3-604773-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CABLE TIE HEAVY DUTY 15" LONG - W magazynie:
207899
- Część#:
3-601966-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
POSITIONER DANIELS #K1347 - W magazynie:
1066
- Część#:
3-601989-2 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN TERM BLK TAB DOUBLE 45 DEG - W magazynie:
62256
- Część#:
3-6-10-SJ4575 - Producenci:
3M - Opis:
RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCTNGL 10PK - W magazynie:
1904
- Część#:
3-601966-0 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
POSITIONER DANIELS #K805 - W magazynie:
954
- Część#:
3-6-10-SJ3560 - Producenci:
3M - Opis:
RCLSBLE FSTNR 3"X6" RCTNGL 10PK - W magazynie:
882
- Część#:
3-603225-9 - Producenci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
AMP-TY 9",120#NAT - W magazynie:
203175
